עדכון מדיני Time-critical Netanyahu updt

English & unsubscribe info — see below

רוצה להימחק מרשימת התפוצה? ראה בסוף

can't read the Hebrew? Open the attachment

בלוג http://mattotarim1.blogspot.com עכשיו בפייסבוק  http://www.facebook.com/MattotArim

עדכון מדיני Time-critical Netanyahu updt

 

בימים האחרונים  – סערה: האם אובמה יסכים לתכנית הגושים — או ידרוש חזרה לקוי 67???

הדרמה הזאת יצרה בלבול ציבורי ותקשורתי גדול: מתחילים פתאום לחשוב, שקווי 67 — זה תכנית השמאל ותכנית הגושים — היא תכנית הימין.

זוהי טעות מסוכנת מאד. כדי שלא תהיה זליגה שמאלה – דחוף להבהיר:

 

"קווי 67" היא התכנית של הליגה הערבית: חלוקת ירושלים, ירי על כביש 6, נתב"ג וכפר-סבא, פלישת צבאות זרים דרך בקעת הירדן ועוד. 

"תכנית הגושים" היא תכנית השמאל: עקירת יישובים, נסיגה מ-90% מיהודה ושומרון, גירוש רבבות מבתיהם

התנגדות למדינה פלשתינית ושמירה על מפעל ההתיישבות — היא תכנית הימין (ושל נתניהו אישית): חצי מליון מתיישבים, מעל 100 ישובים, יהודה ושומרון הם נכס היסטורי ואסטרטגי למדינת ישראל.

 

נפעל בדחיפות לתיקון הטעות – לקראת נאומים קריטיים של נתניהו בארה"ב, בשעות הקרובות!!:

* נא להעביר את המייל הזה ("העבר" למייל כולו), לכל כתובות המייל של חברי הכנסת להלן – כדי לעודד את אישי הציבור לגנות את תכנית הגושים בכל אמצעי התקשורת!

 

 ddanon@knesset.gov.il; myaalon@knesset.gov.il; zhotovely@knesset.gov.il; ggamliel@knesset.gov.il; mcachlon@knesset.gov.il; hkatz@knesset.gov.il;

yiskatz@knesset.gov.il; gsaar@knesset.gov.il; zpinian@knesset.gov.il;

ypeled@knesset.gov.il; mregev@knesset.gov.il; rrivlin@knesset.gov.il; kshama@knesset.gov.il; sshalom@knesset.gov.il; yedelstein@knesset.gov.il; zelkin@knesset.gov.il;

oakunis@knesset.gov.il; gerdan@knesset.gov.il; bbegin@knesset.gov.il; iaharon@knesset.gov.il;

rilatov@knesset.gov.il; olevy@KNESSET.GOV.IL; aliberman@knesset.gov.il; ulandau@KNESSET.GOV.IL;

slandver@knesset.gov.il; anmichaely@KNESSET.GOV.IL; amiller@knesset.gov.il;

smiseznikov@knesset.gov.il; fkirshenbaum@knesset.gov.il; mgafni@knesset.gov.il; mmozes@KNESSET.GOV.IL; ministerts@most.gov.il;

umaklev@knesset.gov.il; uorbach@KNESSET.GOV.IL; zorlev@knesset.gov.il; dhershkovitz@KNESSET.GOV.IL;

dazulay@knesset.gov.il; aatias@knesset.gov.il; yvaknin@knesset.gov.il;

nzeev@knesset.gov.il; eyishay@knesset.gov.il; amncohen@knesset.gov.il;

amichaeli@knesset.gov.il; ymargi@knesset.gov.il; mnahari@knesset.gov.il; mporush@knesset.gov.il; akara@knesset.gov.il

 

* עוד יותר טוב: לסמס לשרים מסרון מתאים, משהו כמו: אנא הסבר בתקשורת:תכנית הגושים=עקירת עשרות יישובים!זו לא תכנית הימין!

למי לסמס:  

משה כחלון  M. Cachlon 050-6845584

* יולי אדלשטיין  Yuli Edelstein 050-3334298
גלעד ארדן  Gilad Erdan  050-5936500 *

בוגי יעלון  Bogy Yaelon   050-6625555
גדעון סער   Gideon Saar 050-6343111

* יוסי פלד Yossi Peled  0525003060

יובל שטייניץ Yuval Steinitz  052-3853280 * סילבן שלום  0506208500  Silvan Shalom
ד"ר בני בגין 0506234538  Benny  Begin * ישראל כץ 0506233939  Israel Katz
עוזי לנדאו   Uzi Landau 054-2424454 *

סופה לנדבר    Sofa Landver 050-4357060
אביגדור ליברמן  0548000333  0506203006 Avigdor Liberman
פרופ' דניאל הרשקוביץ    0544622045  Daniel Hershkowitz 
אלי ישי Eli Yishai 0545444444 0506240933   050-6240925
אריאל אטיאס   Ariel Atias 0549900011 * לימור לבנת   Limor Livnat 0505-200-050

סטס מיסזניקוב   Stas Miszanikov 0503833776  * יצחק אהרונוביץ   Yizhak Aharonovich 0505603158

 

FOR NOW: Netanyahu is in the USA, talking to AIPAC, Congress and other super-influential factors. These are the critical hours in which he needs to hear from his ministers. We strongly recommend that you SMS or email the following specific message (or similar) to Israel's Knesset members and ministers, so they will do their job:

Sir/Madam: "keep just settlement blocs" =uproot 120,000 Israelis! Pls speak up,say no to this plan!

(see above Hebrew section for all the cellphone information and email addresses you need! Thanks for your help) 

 

Our blog: http://mattotarim1.blogspot.com Now on Facebook: http://www.facebook.com/MattotArim

רוצה להימחק מהרשימה? שלח דוא"ל ריק אל mattotarim-unsubscribe@eretz.org

to unsubscribe, pls send a blank email to: mattotarim-unsubscribe@eretz.org

 

קבלת את המייל הזה מחבר, רוצה להצטרף לרשימת התפוצה? שלח דוא"ל ריק אל mattotarim-subscribe@eretz.org

got this from a friend,  want to join our distribution list? send a blank email to mattotarim-subscribe@eretz.org

לתגובות או לרישום ידידים הגרים בחו"ל mattot.arim@gmail.com

Comments? Or: Want your friends in USA etc. to join our foreign list? Contact mattot.arim@gmail.com

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *