כץ: קצב בניה ביו”ש שלא היה כמוהו מעולם. לא יפונה אפילו היישוב הקטן ביותר

 

 

משרד התחבורה מתכנן רשת מסילות ברזל ביהודה והשומרון

 

בפגישה של שר התחבורה, ישראל כץ עם קבוצת “נאמני הליכוד” מאזור חיפה והעמקים שנערכה ביום 24.8 בטבעון, אמר השר כץ כי משרד התחבורה מתכנן  הקמת רשת מסילות ברזל בכל אזור יהודה והשומרון. 

 

מסילות הברזל המתוכננות תהיינה ממזרח למערב בין ראש העין לאריאל ובין אזור רמאללה – בית אל לאזור לטרון (עם חיבור למסילת הרכבת תל אביב – ירושלים), וכן לאורך גב ההר מג’נין עד לבאר שבע. 

 

לדעתו החיבור העתידי של רצועת עזה עם יהודה והשומרון יהיה באמצעות מסילת ברזל מעזה ליד מרדכי, שם היא תתחבר לרשת מסילות הברזל של ישראל ואיו”ש.

 

בנוגע למו”מ עם הפלשתינאים, אמר השר כץ כי ביום 26.9.10 בחצות תסתיים ההקפאה ולא לחודש.  ראשי המועצות האזוריות והמקומייות באיו”ש יחתמו דקה לאחר חצות על אלפי צווי התחלת עבודה בכל הישובים, בקצב בנייה שלא היה כמוהו מעולם. 

 

השר כץ הציע לפעילי הליכוד לפתוח בקמפיין אשר יבהיר לכל בית ומשפחה בישראל כי לאחר הכשלון הטראומטי בפינוי ישובי גוש קטיף, לא ניתן יהיה לפנות אפילו את הישוב הקטן ביותר ביהודה ושומרון.

 

בסיום המפגש הודיע השר כץ, שהוא יו”ר מזכירות הליכוד, כי לדעתו יש לשנות את שיטת ההצבעה למוסדות הליכוד משיטת שתי קבוצות לשיטה יחסית שבה כל קבוצה תוכל להכניס את נציגיה בהתאם לכוחה היחסי.

 

המפגש נערך בביתו של בני זוהר, פעיל ליכוד וחבר מרכז ליכוד ותיק.

 

תמונה מצ”ב. מוסר יו”ר מטה א”י בחיפה עו”ד אביעד ויסולי שנכח בפגישה.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *